ANNIKA SVENBRO. färglitografi, signerad och numrerad 102/150.

464712. ANNIKA SVENBRO. färglitografi, signerad och numrerad 102/150.

bildmått 24,5 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått 24,5 x 32 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 516