GOLVLAMPA, mässing/gulmetall, DMI Typ 299A, 1900-talets andra hälft.

464684. GOLVLAMPA, mässing/gulmetall, DMI Typ 299A, 1900-talets andra hälft.

Reglerbart ljushuvud.
Höjd 146 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reglerbart ljushuvud.
Höjd 146 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 423