BYRÅ, art deco, 1930-tal.

BYRÅ, art deco, 1930-tal.
464681. BYRÅ, art deco, 1930-tal.

Björk. Längd ca. 80, bredd 42, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Repor. Fanerskada. nyckelhålbeslag saknas. Fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 830