KAFFEKOPPAR MED FAT, 25 st, benporslin, Staffordshire, England, 1900-tal.

464673. KAFFEKOPPAR MED FAT, 25 st, benporslin, Staffordshire, England, 1900-tal.

Reproduktion av en modell från Leeds pottery 1783.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 541