BORD samt STOLAR, 5 delar, troligen IKEA, 1900-talets andra hälft.

464664. BORD samt STOLAR, 5 delar, troligen IKEA, 1900-talets andra hälft.

Runt matbord med fyra stolar.
Bordets höjd 72 cm, diameter 105 cm.
Stolarnas höjd 84 cm, bredd 42 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Runt matbord med fyra stolar.

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 464