TRASMATTA, längd 14 meter, 1900-talets första hälft.

464658. TRASMATTA, längd 14 meter, 1900-talets första hälft.

Bredd 58 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 58 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 447