SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal.

464588. SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal.

Skuren dekor i trä, dekor med blommor och medaljong, ca. 78x31 cm.

Renoverad och kompletterad, nedre krön med avslag på blad, senare glas. Mindre skador på folieringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 752