W SWIDDE. EFTER. Etsning, Stokholmia Orienten Versus 1693, 1800-tal.

464567. W SWIDDE. EFTER. Etsning, Stokholmia Orienten Versus 1693, 1800-tal.

26 x 80 cm.

Bruksslitage, gulnat blad samt flertalet veck, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 80 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 113