TAKLAMPA, Carl Thore, 1900-talets andra hälft.

464496. TAKLAMPA, Carl Thore, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall. Diameter ca 25 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599