BO MARKENHOLM. olja på duk," Still Life " signerad.

464392. BO MARKENHOLM. olja på duk," Still Life " signerad.

31 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 31 cm.

Antal besök: 5 252