SAMLING MYNT OCH MEDALJER, 1900-tal.

464358. SAMLING MYNT OCH MEDALJER, 1900-tal.

Blandande mynt och medaljer, nålar med marin anknytning samt manschettknappar. Bland annat medalj från föreningen Sveriges sjöfart och sjöförsvar.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Antal besök: 535