PARTI VERKTYG och REDSKAP, allmoge, 1700/1800-tal.

464330. PARTI VERKTYG och REDSKAP, allmoge, 1700/1800-tal.

Partiet innehåller bland annat 7 besman varav 4 daterade 1762 - 1833. 2 rånjärn med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 008