BLÅSLAMPOR (Sievert samt Primus) samt TRATT, 8 delar, mässing, tidigt 1900-tal.

464318. BLÅSLAMPOR (Sievert samt Primus) samt TRATT, 8 delar, mässing, tidigt 1900-tal.

Största lampan (Primus): Höjd ca 30 cm.

Slitage, bucklor. Delar saknas. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 253