KERAMIK, GLAS och METALL, Sverige, 1900-tal.

464245. KERAMIK, GLAS och METALL, Sverige, 1900-tal.

Vas, Ystad metall. Koppar med fat och assietter, Upsala Ekeby. Ytterfoder, Prins Eugens Waldemarsudde med mera.

Märke på metallvas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 402