VYKORT samt SAMLARBILDER, bla föreställande filmstjärnor och skådespelare.
464179. VYKORT samt SAMLARBILDER, bla föreställande filmstjärnor och skådespelare.
Vykort föreställande bla Nickan Lindskog, Sven Tropp, Naima Wifstrand, Gösta Hillberg, Karin Molander, Doris Nelson, Pauline Brunius, Signe Kolthoff, Gösta Ekman samt Tollie Zellman med flera
Samlarbilder från Duke's Cigarettes.
Slitage, skador, mestadels icke-postgångna, ej genomgångna.