SOFFBORD," Superelips " Bruno Mathsson & Piet Hein Fritz Hansen Danmark.

464167. SOFFBORD," Superelips " Bruno Mathsson & Piet Hein Fritz Hansen Danmark.

Stämplat Bruno Mathsson Sweden
Diameter ca 160 cm Höjd 63 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 902