PILK, 1900-tal.

PILK, 1900-tal.
464102. PILK, 1900-tal.

Totallängd 44 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
464102. PILK, 1900-tal.

Totallängd 44 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 878