BORDSUR, "Årsur", gulmetall och glaskupa, Kern, 1900-talets andra hälft.

464087. BORDSUR, "Årsur", gulmetall och glaskupa, Kern, 1900-talets andra hälft.

Höjd 30,5 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 383