SKÅL, porslin, famille rose, Kina, sannolikt 1900-tal.

464083. SKÅL, porslin, famille rose, Kina, sannolikt 1900-tal.

Diameter ca 17,5 cm.

Bruksslitage, spricka på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 17,5 cm.

Antal besök: 401