KAMEROR, 8 st, samt FILMKAMEROR, 2 st, bland annat Praktica LTL, Six-20 Brownie, Jelco Zoom 77, 1900-tal.

464082. KAMEROR, 8 st, samt FILMKAMEROR, 2 st, bland annat Praktica LTL, Six-20 Brownie, Jelco Zoom 77, 1900-tal.

8 kameror varav 3 med fodral.
2 filmkameror varav 1 med fodral.

Slitage, skador. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 kameror varav 3 med fodral.

Antal besök: 815