BORDSLAMPA i porslin, Limoges, Frankrike.

464080. BORDSLAMPA i porslin, Limoges, Frankrike.

Bordsarmatur i porslin med fot i trä
Dekor med blommor och fågel i gult och brunt
Förgyllning
Ettikettstämplad Porcelain de Limoges, Made in France.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllning

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 610