Bordsarmatur i porslin med fot i trä
Dekor med blommor och fågel i gult och brunt
Förgyllning
Ettikettstämplad Porcelain de Limoges, Made in France.
Bruksskick
El ej funktionstestad.
Förgyllning
Bruksskick
El ej funktionstestad.