FRIMÄRKSAUTOMAT, USA, 25 cent, 1940-tal.

464079. FRIMÄRKSAUTOMAT, USA, 25 cent, 1940-tal.

Höjd 33 cm, brunlackerad plåt, förnicklade delar, nyckel finns, fabrikat Schermack products corp, Detroit, model P, frimärken och 25 cents mynt medföljer.

Bruksslitage, repor, fungerade vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 836