TORBJÖRN ZETTERHOLM. "Trångt i farleden", träsnitt, signerad o daterad Torbjörn Z.

464077. TORBJÖRN ZETTERHOLM. "Trångt i farleden", träsnitt, signerad o daterad Torbjörn Z.

Nummer 24/25. Daterad 1981
29 cm x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torbjörn Zetterholm (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummer 24/25. Daterad 1981
29 cm x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 775