LOCKURNA samt FAT, 3 delat, keramik och porslin, Bavaria samt Kina, 1900-tal.

464024. LOCKURNA samt FAT, 3 delat, keramik och porslin, Bavaria samt Kina, 1900-tal.

Lockurna. Höjd, inklusive lock, 27 cm
Fat, diameter 7 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre dekorsläpp på urnans lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter 7 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 399