BYRÅ, 4-lådig, rokokostil, 1900-tal.

464021. BYRÅ, 4-lådig, rokokostil, 1900-tal.

Målad med stenskiva och bronser. Längd 74, bredd 50, höjd 85 cm.

Omfattande skador och slitage. Låsta lådor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 811