Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE, Art deco, Stjärnmetall, 1930-tal.
46401. LJUSSTAKE, Art deco, Stjärnmetall, 1930-tal.
För 3 ljus, höjd ca.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
För 3 ljus, höjd ca.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
8 591