KRYDDSNURRA, teak och glas, Digsmed, Danmark, 1960-tal.

464009. KRYDDSNURRA, teak och glas, Digsmed, Danmark, 1960-tal.

Kryddsnurra för 12 glasburkar, Digsmed, Danmark, teak och glas, för upphängning på vägg, kan också användas liggande,
formgiven 1964, märkt Digsmed, Denmark Diameter 42 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 2 977