HEDWIG ÖHRING. Olja på pannå, signerad H. Öhring Munchen.

464006. HEDWIG ÖHRING. Olja på pannå, signerad H. Öhring Munchen.

Kattor, ca. 11x16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kattor, ca. 11x16 cm.

Antal besök: 1 128