SMINKBORD, TEAK, 1950/60-tal.

SMINKBORD, TEAK, 1950/60-tal.
463988. SMINKBORD, TEAK, 1950/60-tal.

Bredd 113 cm. Djup 32 cm. Höjd 70 cm. Höjd inklusive spegel 125 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 626