Auktionshuset Kolonn
Asiatika
PRYDNADSHORN, buffelhorn, med dekor av drakar, orientaliskt, 19/2000-tal.
463961. PRYDNADSHORN, buffelhorn, med dekor av drakar, orientaliskt, 19/2000-tal.
Längd ca 80 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 80 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
563