BORDSLAMPA / Golvlampa möjligen Luxus 1950 tal.

463890. BORDSLAMPA / Golvlampa möjligen Luxus 1950 tal.

Bordslampa, teak, jute.
Höjd ca 100 cm.

Bruksslitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa, teak, jute.
Höjd ca 100 cm.

Bruksslitage, lagning.

Antal besök: 1 244