TUNNA, koppar, 1800-tal.

TUNNA, koppar, 1800-tal.
463872. TUNNA, koppar, 1800-tal.

Höjd exklusive handtag 42 cm, diameter 43 cm.

Mindre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre lagning.

Antal besök: 559