VÄGGRELIEF, keramik. "Adam", Gerda Lund, Nya Syco -Sweden, 1960-tal.

463848. VÄGGRELIEF, keramik. "Adam", Gerda Lund, Nya Syco -Sweden, 1960-tal.

Höjd 44 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 3 453