SPEGEL Gustaviansk stil, "Meunier", ur IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

463804. SPEGEL Gustaviansk stil, "Meunier", ur IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Brännstämplad, ca 128 x 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 197