FIGUR, lergods, Kina, troligen Tang(618-907).

463756. FIGUR, lergods, Kina, troligen Tang(618-907).

Stående väktare. Spår av bemålning. Höjd 23 cm.

Slitage samt smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt smärre fotnagg.

Antal besök: 405