KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, Lani, 1900-tal.

463710. KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, Lani, 1900-tal.

Skyltmärkta.

Slitage, repor, märken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkta.

Antal besök: 1 623