KITTEL med ställning, mässing och koppar samt smidesjärn, 1900-tal.

463694. KITTEL med ställning, mässing och koppar samt smidesjärn, 1900-tal.

Höjd, inlusive ställning 50 cm. Diameter 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 883