MATSALSSKÅP, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors, 1960.

463685. MATSALSSKÅP, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors, 1960.

Brännmärkt, längd 100, djup 39, höjd 185 cm.

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 502