RUBEN ELDH. Träsnitt.

RUBEN ELDH. Träsnitt.
463614. RUBEN ELDH. Träsnitt.

Motiv från Parisförort. Signerad och numrerad 12/30 ex
18x12 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
463614. RUBEN ELDH. Träsnitt.

18x12 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 062