Gomér & Andersson Norrköping
Belysning & Lampor
Ljusstakar
KANDELABER, stengods, Lisa Larson, Keramikstudion, Gustavsberg, numrerad 5/100, daterad 1997.
463612. KANDELABER, stengods, Lisa Larson, Keramikstudion, Gustavsberg, numrerad 5/100, daterad 1997.
Höjd ca 24,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 24,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
847