KAUFMANN LADEN med massor av tillbehör, 1950-talet.

463573. KAUFMANN LADEN med massor av tillbehör, 1950-talet.

Handla Träskyltar emaljerade, Daterad 1950, en mängd tillbehör i form av låtsaspengar, skalor och miniatyrer. Mått ca 68 x 27,5 x 28,5 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 935