SKIVSPELARE, Pioneer, PL-200X.

463524. SKIVSPELARE, Pioneer, PL-200X.

Längd 42 cm, djup 35, höjd 10 cm, lock i plexiglas, justerbar pitch, komplett med kablage.

Bruksslitage, smärre repor på locket, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 956