RADIO, i form av jukebox, Thomas, modell CR-11, sent 1900-tal/samtida.

463500. RADIO, i form av jukebox, Thomas, modell CR-11, sent 1900-tal/samtida.

Brickmärkt Thomas Collector's Edition Radio. Nummer 1962.
Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage, funktionstestad, fungerar, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm.

Antal besök: 1 283