ERIK BOËTHIUS. Olja på duk.

ERIK BOËTHIUS. Olja på duk.
463489. ERIK BOËTHIUS. Olja på duk.

Blommor. Signerad och daterad -44. 34x31 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 287