PARTI PUSSEL, bl a Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

463481. PARTI PUSSEL, bl a Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

Längsta asken ca 23,5 cm.

Slitage, skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta asken ca 23,5 cm.

Antal besök: 1 031