Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
CARL SJUNESSON. Gården. Gåramålning. Olja på papp. Signerad nossennujS C och daterad MDCCCCVIII (1908).
46347. CARL SJUNESSON. Gården. Gåramålning. Olja på papp. Signerad nossennujS C och daterad MDCCCCVIII (1908).
43x64 cm.
Något smutsig.
Gör en kostnadsfri värdering!
43x64 cm.
Något smutsig.
Garpenhus Auktioner
754