CARL SJUNESSON. Gården. Gåramålning. Olja på papp. Signerad nossennujS C och daterad MDCCCCVIII (1908).

46347. CARL SJUNESSON. Gården. Gåramålning. Olja på papp. Signerad nossennujS C och daterad MDCCCCVIII (1908).

43x64 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x64 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 965