DIANA KOUZAKOVA. Färglitografi, signerad samt numrerad 527/1500.

463477. DIANA KOUZAKOVA. Färglitografi, signerad samt numrerad 527/1500.

50 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 39 cm.

Antal besök: 1 839