STEN STURE SANDGREN. Tillskriven. "Fuglie 21". Gåramålning. Olja på papp. Signerad Sandgren + Fotografi (2).

46346. STEN STURE SANDGREN. Tillskriven. "Fuglie 21". Gåramålning. Olja på papp. Signerad Sandgren + Fotografi (2).

49x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x69 cm.

Antal besök: 1 948