VÄGGUR, mahogny betsad, Polaris, sent 1900-tal.

463452. VÄGGUR, mahogny betsad, Polaris, sent 1900-tal.

Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 574