ROLAND KEMPE. Färgserigrafi.

ROLAND KEMPE. Färgserigrafi.
463405. ROLAND KEMPE. Färgserigrafi.

Kungliga slottet. Stockholm. Signerad och numrerad 43/150 ex
46x58 cm.

Brukslitage.

Roland Kempe (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x58 cm.

Brukslitage.

Roland Kempe (1907–1991)

Antal besök: 546